captcha

Як у Борисполі можна безкоштовно отримати засоби для дезінфекції

767

Як у Борисполі можна безкоштовно отримати засоби для дезінфекції

Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук розповів про роботу, яка ведеться у місті Бориспіль по дезінфікуванню місць загального користування.

Бориспіль закупив необхідну кількість дезінфікуючих засобів. Їх безкоштовно можуть отримати не тільки управляючі компанії комунальної власності, але і всі ОСББ, житлово-будівельні кооперативи міста. Для цього потрібно звернутися до головного управління ЖКГ Бориспільської міської ради. Контактний телефон: 04595 5 55 83

Офіційний Бориспіль щодо підходів до дезінфекції працює відповідно до вимог статті 33 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань», де визначено, хто повинен обробляти житлові приміщення.

Закон цей розроблявся і впроваджувався в життя до незалежності України. - повідомив Микола Корнійчук. - У період незалежності він був поновлений. Закон не адаптований до реалій сьогодення. Зокрема, в ньому написано, що дезінфекцію житлових приміщень покладено на власників квартири або будинку. Сьогодні ж під’їзди багатоповерхівок, які обслуговуються управляючими компаніями, зобов’язали обробляти працівників комунальної сфери. Якщо у будинку є інфіковані, дезінфекцію потрібно проводити не менше трьох разів на день.

Новини Борисполя на tvboryspil.com