captcha

Управляюче муніципальне комунальне підприємство-1: послуги «24 на 7»

853

Управляюче муніципальне комунальне підприємство-1: послуги «24 на 7»

Як у Борисполі живе і працює управляюче муніципальне комунальне підприємство-1 (колишній ЖЕК-1) у нових умовах.

Про підприємство та колектив розповів його директор Володимир Вошкулат.

«До початку 2019 року ми були експлуатуючою компанією. Будинки разом із комунікаціями та іншим майном перебували на балансі підприємства, — зазначив керівник. — Відповідно до нового законодавства все нерухоме майно, будинки, місця загального користування, прибудинкові території з майданчиками є власністю співвласників будинків. Люди повинні це усвідомлювати. Є 12 обов’язкових послуг, які надаються мешканцям. На ті, що не входять до цього переліку, доведеться витрачати власні кошти. Важливо, щоб це дійшло до свідомості співвласників», — говорить Вошкулат.

Зі зміною законодавства найбільші зрушення відбулись в обліку наданих послуг. Щодо кожного будинку договір укладається індивідуально. «Ми замовили програму для ведення побудинкового обліку, спеціалісти пройшли навчання. Буде сайт, де оперативно викладатиметься інформація в новому форматі», — уточнює керівник.

Система обліку

Про систему побудинкового обліку детальніше розповіла головний бухгалтер підприємства Валентина Козловська. «У підприємства на обслуговуванні 92 багатоповерхівки. Усі витрати на утримання розбиваються пропорційно площі будинку або площі груп будинків. Нова програма передбачає, що всі витрати конкретного будинку будуть враховані, — розповідає бухгалтер. — На кожен будинок у комп’ютері є папка, де фіксуються роботи, які виконуються. Мешканці зможуть контролювати сплачені кошти і дбати про економію».

Із турботою про людей

Володимир Вошкулат визнає, що кадровий голод на підприємстві відчутний. «Однак немає великого відтоку спеціалістів немає. Зарплату виплачуємо без затримок. Колектив дружній, — говорить керівник. — Намагаємося забезпечити комфортні умови праці. Багато приїздять на роботу із сіл. Підприємство готове надавати послуги в форматі «24 на 7», бо ми працюємо для споживача. Ліфтова служба, аварійні бригади, сантехнік чергують цілодобово, електрик до 23.00», — коментує Вошкулат.

УМКП-1 — обслуговування у цифрах

  • Багатоповерхівок, які уклали договір на управління багатоквартирними будинками — 92.
  • Квартир на обслуговуванні — 6 627.
  • Загальна площа будинків — 342 000 кв. м.
  • Кількість мешканців-співвласників — 15 150 осіб.

Підрозділи підприємства

  • Дві дільниці працівників комплексного прибирання будинків і прибудинкових територій;
  • Сантехнічна дільниця;
  • Дільниця поточного ремонту;
  • Ліфтова дільниця;
  • Аварійно-диспетчерська служба.

Джерело i-visti.com