captcha

Вимоги щодо дотримання тиші: що варто знати?

64

14 вересня 2021 року Бориспільська міська рада прийняла рішення № 987-13-VIII «Про затвердження правил благоустрою Бориспільської міської територіальної громади», відповідно до якого встановлено вимоги щодо дотримання тиші у нашій громаді.

Відповідно забороняється:

❌ з 22.00 до 8.00 - гучний спів, викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою, створювання шуму при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів та піротехнічних виробів та інших гучномовних установок, в будинках, гуртожитках, на прибудинкових територіях, у зонах відпочинку та інших захищених об’єктах;

❌ з 21.00 до 9.00, а у святкові і неробочі дні впродовж доби - проведення ремонтних та будівельних робот в жилих будинках, квартирах, офісних приміщеннях, приміщеннях підприємств торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе), розважальних та гральних закладів, розташованих в жилих будинках, у вбудованих і прибудованих до жилих будинків нежилих приміщеннях, інших захищених об’єктах без попередження мешканців прилеглих житлових будинків, жилих приміщень про початок робіт і час їх завершення.

Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт у прилеглих жилих приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами.

❌ встановлювати на відкритих балконах, вікнах та сходах будинків, будівель і споруд та інших місцях радіоапаратуру і включати її.

Ознайомитися з іншими правилами благоустрою Бориспільської міської територіальної громади можна на офіційному сайті міської ради за посиланням.

Будьте взаємоввічливими! Дотримуйтесь правил добросусідства!